חדרים לפי שעה

צימרים לפי שעה בחוף דור והסביבה  (20 מקומות אירוח)

מזמינים אתכם להנות ממבחר עשיר של צימרים לפי שעה ולהגיע עם בני / בנות הזוג למספר שעות של אינטימיות ודיסקרטיות בעיר חוף דור.
X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :

רבים מעוניינים לנסוע לערב או כמה שעות רומנטיות בלי כאבי ראש, תכנונים והוצאות מיותרות. כשמנסים לקבוע מלון מבינים שזה לא קל וחלק מהאנשים מוותר. חבל! אם החלטתם שאתם רוצים נסיעה רומנטית, אל תוותרו. הגעתם לאתר הנכון.

מה ההבדל בין צימרים רגילים לצימרים לפי שעה?

צימרים להשכרה לפי שעות מתאפיינים בשירות גמיש במיוחד, תעריף שעתי, שבו אפשר לקבוע אם רוצים לבוא לשעתיים או לעשר שעות, לילה או שלושה ימים. בניגוד לצימרים "רגילים", חדרים להשכרה לפי שעות הם גמישים מאד, ומאפשרים לכם להוציא רק כמה כסף שיש לכם ובא לכם להוציא. צימרים רגילים במובן הזה דומים לבית מלון, והרבה פעמים קשה למצוא בהם מקום. כשמדובר בתחלופה על בסיס שעה, הרבה יותר קל למצוא מקום רק עבור לילה אחד.

מי מעוניין בצימרים לפי שעה?

לרוב מדובר בזוגות רומנטיים, שרוצים כמה שעות לבד, ולא יכולים / לא רוצים להוציא יותר כסף, או להישאר לאירוח ארוך יותר. צימרים לפי שעה בחוף דור הם הפתרון המושלם עבורם, שכן מקבלים נסיעה רומנטית איכותית ברמה של בית מלון, אבל במחיר שפוי ומבוקר ועם כל הספונטניות הנדרשת כדי לשמור על הגחלת. לרוב מדובר:

·        זוגות נשואים שרוצים כמה שעות בלי הילדים, אבל לא רוצים לעזוב אותם להרבה זמן – גם כי לא רוצים להפריע לסבים / סבתות וגם כי אין אפשרויות בגלל המחויבות כמו עבודה או בית ספר וחוגים. פתרון מושלם!

·        זוגות דיסקרטיים שרוצים להיות לבד בלי להיות מופרעים על ידי אנשים אחרים. חשובה מאד הסודיות והבידוד, לצד האיכות. לכן צימרים או חדרים להשכרה על בסיס שעה הם הדרך המושלמת לשמור על הרומנטיקה מבלי להיעלם לזמן ארוך.

למה דווקא צימרים ולא בתי מלון או חדרי אירוח?

·        בתי מלון מגיעים עם כמה בעיות שלא מתאימות לזוגות דיסקרטיים: הם המוניים מדי, וזה לא טוב כי צריך סודיות ובידוד. הם יקרים מאד, ולא מעניקים הנחה למי שרוצה רק כמה שעות בתוך ג'קוזי, זה יצא יקר מאד. הם נוקשים בתאריכים בדומה ל"צימרים רגילים", ולכן הספונטניות הלכה.

·        אין הבדל משמעותי בין חדרים להשכרה או צימרים להשכרה לפי שעות, רק האווירה. חדר הוא בדרך כלל באווירה עירונית, בעוד צימר הוא כפרי יותר.

מה היתרון של צימרים?

1.     אווירה כפרית ולא מעונבת

2.     שירות חצי עצמי / עצמי – שגורם להרגיש בבית

מדוע דווקא בחוף דור?

כי מדובר ברצועת חוף קסומה, 5 ק"מ אורכה, עם מפרצים, איים, בעלי חיים, שקיעות וים מדהים, ואווירה ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, היא קרובה לערים רבות בצפון-מרכז הארץ, כמו נתניה או קיסריה, דבר שמאפשר בילויים עירוניים איכותיים לצד הלילה הקסום.

החלטתם על חוף דור, איך מתקדמים?

בקלות. האתר שלנו מאפשר לכם לבחור צימרים לפי שעה בחוף דור בצורה פשוטה, באמצעות ממשק סינון ידידותי. לאחר שהתרשמתם מהמידע ומהתמונות תוכלו ליצור קשר ישירות עם בעלי הצימר.
Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה