חדרים לפי שעה

צימרים לפי שעה בנהריה  (3 מקומות אירוח)

מזמינים אתכם להנות ממבחר עשיר של צימרים לפי שעה ולהגיע עם בני / בנות הזוג למספר שעות של אינטימיות ודיסקרטיות בעיר נהריה.
X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :
יש לנו עוד 20 צימרים לפי שעה ליד נהריה

כל נסיעה רומנטית מתבססת על תקציב, ספונטניות ואהבה. אם אתם רוצים לזכות בשלושת אלו, ולקבל את זה בתנאים שלכם, הגעתם לאתר הנכון. צימרים לפי שעה בנהריה הם ההתמחות שלנו ומיד נסביר לכם איך אתם עושים זאת בקלות ולא מוותרים על דבר!

מי מחפש צימרים לפי שעה?

1.     זוגות צעירים שלא יכולים לשלם הרבה כסף על חופשה רומנטית, אבל עדיין רוצים לנסוע לבלות כמה שעות בג'קוזי – יעשו זאת באמצעות צימרים לפי שעה בנהריה.

2.     זוגות עם ילדים קטנים שכמעט וויתרו על הנסיעה כי סבא / סבתא עסוקים, והם לא יכולים לבטל מחויבות של הילדים, ימצאו פתרון מעולה בהשכרה של חדר / צימר לפי שעות.

3.     זוגות דיסקרטיים צריכים בידוד, איכות ורמה גבוהה, תוך שמירה על סודיות. לכן, צימרים להשכרה עם הפתרון המושלם, ולא בית מלון. מיד נסביר מדוע.

למה דווקא נהריה?

כי נהריה היא מקום נפלא, פשוט כך. היא יפה, צפונית ומעניקה חוויה של טבע, מזג אוויר קריר, חופים ואוכל טוב בגבול הצפוני של ישראל. מאד פשוט! היא המקום המושלם לחופשה רומנטית זוגית, כל חופשה, קל וחומר נסיעה לפי שעות.

מדוע זוגות מעדיפים צימרים / חדרים להשכרה על פני מלונות?

כי מלונות מתאימים יותר לזוגות מבוססים, אנשי עסקים או משפחות ותיירים. מדוע? הנה:

1.     זוגות דיסקרטיים צריכים ספונטניות, ובתי מלון לא מתגמשים בתאריכים. הם מעדיפים תפוסה מלאה ו"יוציאו לכם את המיץ" עד שתמצאו תאריך.

2.     בתי מלון עולים הרבה כסף, ואתם מחפשים חופשה זולה. בנוסף, הסיכוי לקבל הנחה אם אתם רוצים להתארח רק לכמה שעות הוא נמוך – דבר שמייקר את החופשה והופך אותה ללא רלוונטית.

3.     מלונות נמצאים במקומות הומים, מרכזי הערים, דבר שחושף את הזוגות הדיסקרטיים לאפשרות שהם יפגשו מישהו שהם לא רוצים לראות.

זה לא טוב!

מה היתרונות של השכרה לפי שעה?

1.     בוחרים לפי הזמן המתאים בלי להתחשב בצרכים של בית המלון

2.     בוחרים לפי התקציב, כי אתם קובעים כמה שעות אתם רוצים לבלות

האם יש הבדל ברמה בין חדרים / צימרים לבית מלון? האם יש הבדל ברמה בין חדרים וצימרים?

הרמה זהה בין שלושת הגורמים. היתרונות מול מלון ברורים, כמתואר לעיל. ההבדל היחיד בין חדרים להשכרה לבין צימרים להשכרה הוא באווירה, ולא ברמה. אצלנו באתר החדרים האיכותיים בארץ, כך שאין ממה לדאוג. לא תקבלו מיטה דביקה ושטיח קרוע. האווירה בחדרים היא עירונית, בעוד בצימרים היא כפרית ובלתי מעונבת.

השתכנעתי! איך אני בוחר/ת חדרים באמצעותכם?

בקלות רבה מאד. האתר שלנו מתגאה בממשק משתמש פשוט, שיסייע לכם לסנן צימרים לפי שעה בנהריה בקלות על פי מה שחשוב לכם. תוכלו לקרוא מידע, לראות תמונות ומפה, ולבחור את החדר המושלם עבורכם. לאחר שבחרתם, תוכלו ליצור קשר ישיר עם בעליו!
Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה