חדרים לפי שעה

צימרים לפי שעה בשלומי והסביבה  (20 מקומות אירוח)

מזמינים אתכם להנות ממבחר עשיר של צימרים לפי שעה ולהגיע עם בני / בנות הזוג למספר שעות של אינטימיות ודיסקרטיות בעיר שלומי.
X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :

באזור הצפון והגליל המערבי מוצעים צימרים ומגוון חדרי אירוח ואפשרויות לינה, יוקרתיות יותר ויוקרתיות פחות. כיום גם בשלומי ניתן ליהנות מחוויית אירוח מהנה על ידי השכרת חדרים על בסיס שעתי בלבד. רק בשנים האחרונות, שלומי התפתחה לעיר של ממש ויחד עם זאת הצליחה לשמר על האופי הכפרי, השקט והפסטורלי שלה. שלומי ממוקמת באזור יפיפה עם רכב הרים שסובב את העיר ומהצד השני נפרשת רצועת החוף של הגליל מראש והנקרה ועד העיר נהריה. המגמה להשכיר צימרים וחדרים לפי שעה התפתחה גם בעיר שלומי ואין זה מפתיע. תושבי העיר שלומי השכילו להבין כי מיקומה המבודד והשקט עשוי להוות יעד תיירותי של ממש.

כל היתרונות בצימרים לפי שעה וההבדל בינם לבין צימרים רגילים בשלומי

אם אתם מחפשים מקום מצוין לשהות בו לפרק זמן קצר בלבד, שלומי מציעה לכם ליהנות משילוב של חופשה בסימן עירוני לצד הפסטורליות שמאפיינת את יישובי הצפון המרוחקים והירוקים. בסביבה מגוון של מסעדות, בתי קפה ועוד שלל אטרקציות שיהפכו את הנופש שלכם בשלומי לנהדר ובלתי נשכח. אם ברצונכם לדעת אם קיים הבדל בין צימר לחדרי אירוח הניתנים להשכרה על בסיס שעתי, אנו שמחים עתה לסבר את אוזניכם ולומר כי למעשה אין שום הבדל. צימרים וחדרי אירוח לפי שעה ממוקמים לרוב באתם המתחמים שבמהלך סופי שבוע מתארחים בהם מבקרים לכמה לילות.

מגוון של מטרות ושימושים

אולם באמצע השבוע, בזמן שהביקוש נמוך יחסית, ניתן להשכיר את חדרי האירוח לפי שעה בלבד והרווח כולו שלכם. השכרה חדרים לפי שעה מאפשרת לכל הצדדים לצאת נשכרים. הלקוחות נהנים מהאפשרות לשלם על זמן שהייה קצר ללא הצורך להתחייב למספר מינימאלי של לילות לרבות התשלומים הגבוהים הנלווים לכך. הסכום הנדרש עבור צימרים לפי שעה מותאם בדיוק לזמן הפנוי שאותו ברצונכם לנצל בצימרים אלו. ישנו מגוון שלם של מטרות ושימושים לצימרים הניתנים להשכרה על בסיס שעתי בעיר שלומי. זוגות צעירים רבים למשל שאין ברצונם לבלות יחדיו בבית ההורים, מוצאים את אפשרות ההשכרה הקצרה הזו יעילה מאד לצרכיהם.

מי הוא קהל היעד של צימרים לפי שעה?

קהל היעד של צימרים לפי שעה בשלומי נמנה גם עם זוגות נשואים שמתגוררים אצל ההורים על מנת לחסוך ומעוניינים לשכור חדר או צימר כדי לבלות זמן איכות אינטימי ובנפרד מהמשפחה המורחבת וללא הפרעות. הפינה השלווה בשלומי יכולה גם להתאים לזוגות נשואים שמבקשים להוסיף נפח ועניין לשגרת חייהם המונוטונית והשגרתית על ידי בילוי אינטימי ורומנטי בצימרים מפנקים בצפון. לסיכום נאמר כי השכרת חדרים וצימרים לפי שעה באזור הגליל ובעיר שלומי מוצעת למגוון רחב של קהלי יעד. בין אם מדובר באנשי עסקים ובין אם מדובר בזוגות חד מיניים או זוגות דתיים שנדרשים לאינטימיות ואירוח דיסקרטי במיוחד.

 
Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה