חדרים לפי שעה

חדרים לפי שעה בחדרה זכרון והעמקים  (55 מקומות אירוח)

X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :
חדרים לפי שעה בחדרה זכרון והעמקים – מקום מושלם לחופשה מושלמת
בחיפושי אחר מקום אידיאלי לחופשה קצרה של מספר שעות ביומי החופשי, נתקלתי בהצעות רבות, כל כך רבות שבסופו של דבר מצאתי את עצמי מבולבל ואבוד בין שלל האפשרויות, ולא יודע מה להחליט ובמה לבחור. ישנם כל כך הרבה אזורים לבלות בהם חופשה, וכל כך הרבה אפשרויות, צימרים, מלונות, סוויטות ועוד. כבר התקרבתי למצב של ויתור. עד אשר נתקלתי בפרסום שמשך את עיני. חדרים לפי שעה בחדרה, זכרון והעמקים. את האזור הזה אני אוהב. ובכלל, מה יש לא לאהוב בו? הוא קרוב למרכז, עם כל הנופים האופייניים לצפון, ומלא בפעילויות וחוויות. החלטתי – לשם אני הולך.
חופשה קצרה וממצה
אמנם היה לי רק יום חופשי אחד, מבלי אפשרות להשאר ללילה, אך ארזתי תיק קטן ויצאתי לדרך. לאחר נסיעה לא ארוכה הגעתי אל החדרים, והופתעתי מאוד. לרוב, האסוציאציה שעולה אל מול חדרים לפי שעה, תהיה של מקום זול, מוזנח, לא נעים. אך מה שהופיע לפניי היה ההפך הגמור מהדברים האלה. הגעתי לחדר מטופח, מושקע, עם מיטה גדולה, בפינת החדר היה ג'קוזי שנראה מפנק במיוחד. הנחתי את התיק בצד, והדבר הראשון שעשיתי היה להניח את הראש לתנומה קצרה. המיטה הייתה מפנקת במיוחד ותוך זמן קצר שקעתי בשינה. השינה הנורמלית הראשונה שלי מזה זמן רב, כמה חיכיתי לזה.
טיול קטן ומהנה באזור
לאחר שעה או שעתיים התעוררתי עם כוחות מחודשים, והחלטתי שמכיוון שעוד מוקדם, יהיה זה זמן טוב לצאת לטיול קטן בסביבה. אני מודה שלקח לי זמן לבחור את יעד הטיול, מכיוון שבסביבה ישנן כל כך הרבה אפשרויות. גנים, פארקים, מסלולים, אטרקציות ועוד. החלטתי ללכת לטייל בגן מושקע ומטופח ולאחר מכן לנסוע קצת לחוף הים. בניגוד לבתי מלון, אשר מרכזים את כל האטרקציות בתוכם, חדרים כאלה מאפשרים יציאה וחזרה נוחות במיוחד לטיולים וגיחות מסביב להם. הים היה נעים והאווירה בו הייתה קסומה, ישבתי על החוף עם ספר ונשמתי את ריח הגלים. הצלילים הכניסו אותי למדיטציה עמוקה, ובלי לשים לב נשארתי שם עד שעת השקיעה.
לפעמים גם יום אחד מספיק
חזרתי הביתה עם תחושת רעננות והתחדשות. יום חול באמצע השבוע, כזה שאמורים לעבוד ולהתאמץ בו, הפך בין רגע ליום חופש מלא בחוויות והנאות. בדרך חזרה עצרתי במסעדה טובה קרובה לחדר. והבטחתי לעצמי שבפעם הבאה אקח את אישתי יחד איתי. אפילו אם מדובר במספר שעות, אין ספק שזו יכולה להיות חוויה רומנטית ומקרבת במיוחד לזוגות. יצאתי בתחושה טובה. נהניתי מחופש הכרחי, במחיר זול במיוחד, וחדרים שלא יורדים באיכותם מבתי המלון הגדולים ביותר. האזור מרהיב ביופיו וסיפק את הסחורה ומעבר לה. אין ספק שמדובר ביעד לחופשה הבאה שלי.
Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה