חדרים לפי שעה

חדרים לפי שעה בקריות  (68 מקומות אירוח)

X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :

חדרים לפי שעה בקריות

רוצים להעביר לילה עם בן / בת הזוג שלכם, ולא יודעים איפה למצוא משהו מתאים? לא רוצים לנסוע לבית מלון, אלא למשהו רומנטי ומבודד יותר? הגעתם למקום הנכון.
חדרים להשכרה על בסיס שעות הם מה שאנחנו מתמחים בו, ונשמח להציע לכם את החדרים האיכותיים ביותר באזור.

 
למה חדרים להשכרה על בסיס שעות ולא חדרי מלון?
ישנן כמה סיבות שמטות את הכף לכיוון חדרים להשכרה על פני חדר של מלון. להלן כמה נקודות למחשבה:
מלונות לא מתגמשים במספר השעות המינימלי או מספר הערבים המינימלי שהם מבקשים מהאורחים לסגור. במילים אחרות, זוגות שהיו רוצים לבוא לבלות לילה יתקשו לעשות זאת ברוב המלונות, בוודאי אם מדובר בחופשה ספונטנית.
 חדרים להשכרה נמצאים בדרך כלל באזורים קצת יותר שקטים, מבודדים, בניגוד למלונות שנמצאים בדרך כלל במרכז העיר, כדי להיות קרובים לאטרקציות. מתאימים יותר לבעלי עסקים או משפחות, ופחות לזוגות.
 צימרים או חדרים להשכרה לפי שעות עולים הרבה פחות מטבע הדברים, כי התעריף שלהם הוא שעתי. לכן, זה לא יעלה אלפי שקלים.
 
מי מעוניין לנסוע לחדרים להשכרה ולא חדרים של מלונות?
לרוב שירות זה מותאם עבור זוגות דיסקרטיים שהיו מעוניינים לבלות לילה, משהו קצר, רומנטי ונעים, ולא חופשה ארוכה ומחייבת. בדרך כלל מדובר בזוגות לא נשואים שמעוניינים להתייחד בצורה דיסקרטית, לא להוציא הרבה כסף ולשמור על הרמה של החדר, או בזוגות נשואים שרוצים להתרחק קצת מהילדים לכמה שעות, ולא יכולים להוציא הרבה כסף או לא יכולים לעזוב את הילדים לזמן ארוך. שירות זה מושלם עבורם.
 
האם החדר ברמה גבוהה?
אנחנו מחזיקים רק חדרים ברמה גבוהה מאד באתר שלנו. אין אצלנו חדרים גרועים או מפוקפקים, הכול ברמה מלונאית הכי גבוהה, לרבות כל השירותים, הפינוקים, התוספות, ואפילו ג'קוזי. הרמה נשארת, המחיר יורד. מאד פשוט.
 
מה לעשות באזור הקריות?
זוגות דיסקרטיים שמעוניינים בחדר מבודד, ישמחו לקחת חדרים לפי שעה בקריות. ראשית מדובר במקום רגוע יותר מאשר תל אביב או ירושלים. שנית, מדובר באזור קסום ויפה, מלא מצפים, טבע, מסעדות וכמובן הקרבה לחיפה, עם המוזיאונים, הנמל וההרים מושלמת והופכת את החופשה לרומנטית מאד.
 
למה דווקא אצלנו?
הממשק הפשוט שלנו מאפשר לכם למצוא את החדר המושלם עבורכם, לכל מטרה, בכל זמן, בכל מקום, בקלות ובמרחק לחיצת כפתור. אם אתם מחפשים חדרים לפי שעה בקריות יהיה לכם קל מאד למצוא את מה שאתם מחפשים באתר שלנו.
תוכלו לסנן את החדר על פי גודל, קרבה לעיר, תוספות ושירותים בחדר וכמובן המחיר. לאחר שגיבשתם רשימה תוכלו להתרשם מתמונות, לבחור את החדר המושלם עבורכם, וכמובן באמצעות כל המידע שיש בכל עמוד של חדר, תוכלו ליצור קשר ישירות עם בעליו ולקבוע חופשה!

Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה