חדרים לפי שעה

חדרים לפי שעה בראשון לציון  (22 מקומות אירוח)

X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :

אם אתם מחפשים חופשה מקסימה מהסרטים, אבל קצרה – אפילו רק לכמה שעות, הגעתם לאתר הנכון. אצלנו מרוכזים כל החדרים בארץ, ברמה הגבוהה ביותר, שאפשר לשכור רק על בסיס שעות, בלי להתחייב לחופשה ארוכה ויקרה.
 
למה לבחור חדרים לפי שעה על פני בתי מלון?
מלונות מציעים שירותים איכותיים מאד, הכוללים אוכל, אטרקציות, חדרים מפנקים ועוד. זה כמובן מעולה, אבל לא מתאים לכל אחד: לא לוח זמנים, לא מחיר, וגם לא דיסקרטיות. לכן אם אתם רוצים לילה זוגי מקסים, אבל לא רוצים חופשה ארוכה או יקרה – חדרים להשכרה הם הפתרון עבורכם. לבית מלון יש כמה חסרונות שבחדרים להשכרה אין.
1.     מלונות לא גמישים בזמנים ויבקשו מכם התחייבות לחופשה של כמה לילות לפחות כדי להוריד במחיר.
2.     הם גם לא מציעים לכם את הבידוד הרצוי: כלומר, אם אתם מעוניינים בחופשה פרטית ואינטימית בלי המולה של מרכז העיר או התרחשויות סביבכם, זה לא המצב. בנוסף, בוודאי שלא הייתם רוצים להיתקל במישהו לא רצוי בחופשה הפרטית שלכם.
 
האם חדרים להשכרה הם טובים כמו בתי מלון?
בהחלט. אין הבדל. אצלנו באתר החדרים ברמה הגבוהה ביותר בארץ, ואנחנו מפרסמים רק חדרים איכותיים. אם אתם מעוניינים ברמה מלונאית גבוהה, הגעתם למקום הנכון. היתרון של החדרים האלו הוא המחיר על בסיס שעה, והאפשרות להיות ספונטניים. בבית מלון זה לא אפשרי. חדרים לפי שעה בראשון לציון זה מה שאתם מחפשים!
 
מי זקוק לשירותי חדרים להשכרה לפי שעה?
לרוב מי שמעוניין בחופשות קצרות הם אנשים שלא רוצים את תשומת הלב, או שאין להם אפשרות לנסוע לחופשה ארוכה. לרוב מדובר:
1.     זוג נשוי שרוצה להתבודד קצת, חופשה רומנטית קצרה, להעביר לילה ביחד, בלי הילדים. מצד שני אי אפשר להוציא הרבה כסף או לנסוע ולהיעלם לילדים להרבה זמן. לכן, חדרים להשכרה או צימרים הם הפתרון המושלם.
2.     זוגות דיסקרטיים לא נשואים שרוצים להתייחד במקום פרטי ושקט, בלי כל ההמולה מסביב. בית מלון לא יכול לספק זאת: יש בו יותר מדי אנשים והוא מרכזי מדי.
 
למה דווקא בראשון לציון?
ראשון לציון היא עיר מקסימה, קרובה לתל אביב, אבל לא הומה כמוה. אם אתם רוצים לבלות היטב, חדרים לפי שעה בראשון לציון הם בדיוק מה שצריך: חופי הים, המסעדות והבילויים בעיר הם מושלמים לחופשה רומנטית קצרה.
 
איך שוכרים חדר דרך האתר שלנו?
האתר שלנו פשוט מאד: מסננים באמצעות ממשק ידידותי את החדרים על בסיס מחיר, מרחק מהעיר ותוספות בחדר, מסתכלים בתמונות ובוחרים!
 

 
Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה