חדרים לפי שעה

מערות  (2 מקומות אירוח)

X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :

אפשרות האירוח קצרת המועד נעשתה כיום טרנד פופולארי של ממש בענף התיירות בארץ ובעולם. בכל רחבי הארץ ניתן למצוא כיום חדרים ושלל יחידות אירוח הניתנות להשכרה לפי שעה. המטרה של אתר הבית שלנו הוא לתווך בין בעלי מתחמי אירוח שמציעים את יחידותיהם על בסיס שעתי לבין לקוחות המעוניינים להתארח בצורה זו, כלומר, מבלי להתחייב על שום דבר מראש ומבלי להוציא סכומי עתק. השכרת חדרים לשעה בודדת אחת או למספר שעות היא אפשרות שמתאימה במיוחד לאנשים שברצונם לערוך חופשה ספונטנית ולהזמינה באופן מידי.

קהלי יעד פוטנציאליים

אנשים המעוניינים להיפגש בנסיבות מעט דיסקרטיות, הרחק מעיני הציבור וודאי ימצאו את אפשרויות האירוח שאתר הבית שלנו מעמיד לרשות לקוחותיו, אטרקטיביות ביותר והולמות את צרכיהם. חדרי אירוח להשכרה לפי שעה שמים דגש מרבי על רמת פרטיות גבוהה מכיוון שחלק מקהלי היעד נמנים עם זוגות שאינם נשואים, מאהבים, זוגות מהמגזר הדתי הנדרשים לחלל אירוח פרטי ודיסקרטי מכיוון שבביתם אין הם נהנים מרמת פרטיות נאותה. במקום להוציא סכומי עתק על חדר אירוח בבתי מלון או להזמין צימר לסוף שבוע שלם, כיום ניתן לשלם על בסיס שעתי.

חדרי אירוח בעיצוב חדשני של מערות

מגוון יחידות האירוח המוצעות באתר הבית שלנו להשכרה קצרת מועד איננו נופל מאותן אפשרויות אירוח סטנדרטיות הכרוכות בהתחייבות הלקוח על לינה של שני לילות לכל הפחות. כך אנו מציעים לקהל לקוחותינו להיחשף אל חדרי אירוח מסוגים שונים כמו למשל בעיצוב אינטימי ורומנטי של מערות. חדרים להשכרה על בסיס שעתי עם מערות בהחלט יכולים להעצים את האווירה החמימה והאינטימית במהלך השהייה בהם. מלבד זאת ניתן להשכיר יחידות אירוח עם רמת אבזור עשירה הכוללת מתקני ספא כמו ג'קוזי, סאונה, בריכת שחייה מחוממת ועוד.

מגוון אפשרויות בתעריפים המשתלמים ביותר

כל האופציות הללו נועדו לשרת מגוון מטרות. בין אם ברצונכם לבלות זמן איכות אינטימי עם בן או בת הזוג, להעצים את מערכת היחסים שלכם ברמה הרומנטית, להיפגש במסגרת דיסקרטית ולא בציבור או לקיים מפגשים עסקיים דיסקרטיים, אתר הבית שלנו בהחלט יכול לענות על מגוון צרכים אלו ובצורה המשתלמת ביותר. בעלי מתחמי האירוח מאפשרים לכם להזמין את חדר האירוח בעיצובים משתנים כך למשל חדר אירוח עם מערות ובהתאם לזמן היציאה והכניסה המדויק על פיו ברצונכם לשהות במקום.

הזמנת יחידות אירוח עם מערות דרך האתר- כיצד?

דרך אתר הבית שלנו תוכלו להזמין חדר אירוח בעיצוב מערות על פי סיווג לכמה קטגוריות שונות הכוללות בין השאר מיקום גיאוגרפי- תוכלו למצוא את החדר שנמצא בסמיכות למקום בו אתם נמצאים למשל. בנוסף האפשרויות ניתנות לסיווג על פי רמת אבזור דרושה בחדר, על פי תעריף מבוקש ועוד פרמטרים שונים של חנייה דיסקרטית פרטית, גינה פרטית, מתקני ספא ועוד.

 
Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה