חדרים לפי שעה

תשלום ללא מפגש  (295 מקומות אירוח)

X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :

כיום ישנה אפשרות להתארח לפרק זמן קצר בלבד של שעה אחת או מספר שעות בודדות. אתר הבית שלנו מזמין אתכם להתרשם משלל אפשרויות אירוח הכוללות חדרים המוצעים להשכרה על בסיס שעתי וזאת מבלי לערוך מפגש מקדים עם בעלי מתחם האירוח. מדובר באופציה שהפכה להיות נפוצה ומאד פופולארית בתחום התיירות המתפתח במדינת ישראל. הזמנת חדרים או צימרים לפי שעה מציעה לכם ליהנות מחוויית אירוח איכותית עם כל הפינוקים שמוצעים באירוח סטנדרטי, אולם במחירים הרבה יותר משתלמים המותאמים למשך זמן השהייה המבוקש.

מה ההבדל בחוויית האירוח בהשכרת קצרת מועד לעומת זו הסטנדרטית?

בראש ובראשונה נציין כי האפשרות להתארח על בסיס שעתי בלבד כוללת יתרונות רבים שעונים עבור צרכים של קשת מרכזית באוכלוסייה. השכרה של יחידות אירוח דוגמת צימרים, חדרים, סוויטות או בקתות מעץ על בסיס שעתי מאפשרת ללקוחות תחילה ליהנות מרמת פרטיות גבוהה. רבים האנשים כיום שנאלצים להיפגש בצורה דיסקרטית כיום מכיוון שאין ביכולתם לעשות זאת בציבור הפתוח, בביתם הפרטי או בבית הוריהם. עם קהל הלקוחות ניתן למנות זוגות מהמגזר הדתי, זוגות שטרם יצאו מהארון, מאהבים וכן זוגות נשואים שמבקשים להתייחד.

יתרונות שבהשכרת קצרת מועד- חיסכון בזמן ובכסף

היתרון הנוסף שבהשכרת חדרים לפי שעה היא שניתן להוציא לפועל את ההזמנה בצורה מידית מבלי לקיים מפגש עם בעל מתחם האירוח מבעוד מועד. באתר הבית אנו מפרסמים מגוון רחב של יחידות אירוח הנחלקות על פי כמה וכמה קטגוריות וכוללות תמונות של החדרים המבוקשים. בנוסף לאלו באתר מופיעים פרטי התקשרות של בעל יחידת האירוח לרבות מספר טלפון או דוא"ל וניתן ליצור קשר ישירות עם הבעלים ולבצע מולו את ההזמנה דרך הטלפון. מדובר בחיסכון של זמן יקר ובחוויה מובטחת שכן האתר מאפשר לכל לקוחותיו לראות את מפרט החדר.

מגוון פרמטרים לבחירה

באתר הבית שלנו ניתן לבחור חדר אירוח על פי מגוון פרמטרים המרכזיים ביניהם נמנים עם מרחק מהמיקום הנוכחי של הלקוחות או כל אזור גיאוגרפי אחר בו ירצו הלקוחות להתארח, תעריפים נוחים, סוג חלל האירוח- האם למשל מדובר בצימר עם מתקני ספא מתקדמים או בחדר אירוח סטנדרטי באזור מרכז הארץ. פרמטרים ואלמנטים נוספים על פיהם ניתן לסווג את בחירתכם הם למשל חנייה פרטית במתחם האירוח, עיצוב של החלל בצורת מערות או בקתות מעץ, תוספת של מתקני ספא כמו ג'קוזי, בריכת שחייה פרטית או מחוממת וכן הלאה.

באתר הבית תוכלו להוציא אל הפועל את ההזמנה בצורה הנוחה ביותר שכן ממשק המשתמש באתר הוא ידידותי למשתמש ונועד להקל עליו את החיפוש ולבסוף הבחירה האידיאלית בסוג האירוח. אנו מזמינים אתכם עוד עתה להתרשם ממגוון אפשרויות האירוח המפורסמות באתר.

 
Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה