חדרים לפי שעה

חדרים לפי שעה ברמת גן  (13 מקומות אירוח)

.
X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :

נסיעה רומנטית איכותית היא חלום של כל אחד. הבעיה היא שזה עולה הרבה כסף, דורש משאבים ותכנון. אם אנחנו רוצים להיות ספונטניים אנחנו בבעיה. לכן, חדרים להשכרה לפי שעות הם הפתרון המושלם עבור כל אחד שרוצה נסיעה רומנטית אבל קצרה.
 
מי מחפשים שירות חדרים להשכרה לפי שעה?
כל אחד יכול ליהנות מחדרים אלו. אבל לרוב, מדובר בזוגות שצריכים זמן איכות ופרטיות, ולא יכולים לנסוע לנסיעה ארוכה. הסיבות רבות: הם לא נשואים זה לזה, זוגות דיסקרטיים שצריכים להיפגש בהסתר, אנשים שאין להם כסף לנסיעה ארוכה, או זמן, וגם הורים צעירים שלא רוצים להשאיר את הילדים לבד ולנסוע לחופשת צימרים בית מלון לזמן ארוך. חדרים לפי שעות שומרים על האיכות, אבל מייצרים נסיעה קצרה יותר.
 
למה לבחור חדרים לפי שעה ברמת גן על פני בתי מלון באזור המרכז?
לא חסרות סיבות טובות לנסוע לערב רומנטי באזור המרכז. למה לבחור חדרים דווקא באזור רמת גן?
1.     זה קרוב לתל אביב ומציע את כל האטרקציות
2.     העיר עצמה עיר נחמדה ושקטה, אבל לא שקטה מדי – יש בה הרבה מה לעשות
הבעיה עם בתי מלון – במיוחד עבור זוגות דיסקרטיים – היא שמדובר על שירות שנמצא במרכז העיר. במקרה של רמת גן, רוב המלונות קרובים לאיילון, ויש בהם הרבה מאד אנשים. לכן, אם אתם רוצים מקום שקט ונעים, זה לא יהיה מה שאתם מחפשים. אתם צריכים חדרים או צימרים באזור, שיתנו לכם את הפרטיות והבידוד שאתם מבקשים. אחרת אתם עלולים להיתקל במישהו לא רצוי, וזה עלול להרוס את הערב. זוגות שרוצים לילה או כמה שעות ביחד – צריכים מקום נעים, שקט ומבודד. בנוסף, מלונות לא ממש מתגמשים על האורך של החופשה, המחיר שלה והמיקום שלה – וזה לא מתאים לזוגות שרוצים להיות ערב או לילה ביחד.
 
האם חדרים לפי שעה הם חדרים קטנים, מלוכלכים ולא נעימים?
מה פתאום. אצלנו באתר יש רק חדרים ברמה הגבוהה ביותר. חדרים להשכרה דרך האתר שלנו הם ברמה שכל בית מלון יתגאה בהם, עם ג'קוזי וכל הפינוקים. רק, שהם מגיעים עם היתרון הגדול: ספונטניות. בגלל קוצר הנסיעה, המחיר יורד, הרמה נשמרת.
 
למה דווקא ברמת גן?
כי היא קרובה לתל אביב, אבל גם רחוקה דיה כדי שאפשר "להתחבא" בה. בין הדברים שאפשר לעשות: גלריות ומוזיאונים בתל אביב, מסעדות בתל אביב, וגם ברמת גן לא חסרות מסעדות טובות ואפילו מסעדות שף, הלונה פארק, נמל יפו וגם גן החיות!
 
איך אנחנו יכולים לעזור לכם?
 

 
Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה