חדרים לפי שעה

סאונה  (14 מקומות אירוח)

X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :

חדרים לפי שעה עם סאונה – לחורף חם ונעים במיוחד

אם אתם מעוניינים להתפנק מספר שעות בחורף קר, יחד עם בת זוג או לבדכם, האפשרות של השכרת חדרים לפי שעה עם סאונה היא בדיוק בשבילכם! מדובר בחדרים פרטיים להשכרה, עם סאונה פרטית לשימושכם האישי ככל שתרצו. בדומה לחדרים או מלונות עם בריכה בקיץ, כך סאונה יכולה להוות אטרקציה רומנטית ומפתיעה בחורף. כאשר מעוניינים ברגיעה של מספר שעות מחיי היום יום הסוערים והמלחיצים, יתרונות הסאונה בחימום והרחבת כלי הדם, מסייעים בהעצמת תחושת הרוגע והשחרור, כך שהאפקט בסופו של דבר כפול, ותוכלו לצאת משם רגועים ומאושרים במיוחד, כמו חדשים.

למה לשלם הרבה על בית מלון?

מלונות רבים בארץ גובים מחירים מופרזים, ואינם מוכנים לאפשר הגעה של מספר שעות, ולעתים אף לא מאשרים לינה של לילה בודד. אך מדוע להתפשר על משך ותנאי החופשה, ועוד לשלם על כך מחיר גבוה במיוחד, אם ניתן לשכור חדרים זולים לפי שעה או פר לילה? ועוד להנות מתנאים מפנקים של בית מלון – סאונה, בריכה, ג'קוזי, עיסויים ועוד. אם כך, אין ספק שכאשר אנו ניצבים בפני הדילמה, ואין ברשותנו מספיק זמן לחופשה ארוכה, אין צורך להתפשר. ניתן לשכור חדר זול ונעים במיוחד, להעביר בו את זמן המנוחה שלנו ומבלי להרגיש מרומים בסופו של דבר.

למה משכירים חדרים לפי שעה?

לשכירת חדר לשעות בודדות יכולות להיות מספר סיבות. אנו חווים בחיים מצבים שדורשים לעתים התרחקות מהכל, פרטיות ודיסקרטיות מלאה, ולא תמיד נוח או אפשרי לפעול בדרכים המקובלות, בין אם מדובר על רומן שמתנהל בתנאים דיסקרטיים, מערכת יחסים שאינה מקובלת ובני הזוג בה מעוניינים לשמור על פרטיותם ולהימנע מאי נעימויות או התנגדויות, בני זוג המעוניינים בהפוגת אמצע היום מבלי שהילדים והמשפחה יפריעו ועוד. סיבות אלה ועוד מצדיקות בהחלט פסק זמן מהחיים, אך אינן מחייבות בהכרח הוצאה כספית גדולה.

ספא אישי משלכם

במידה ובחרתם לשכור חדר עם סאונה או חדר עם ג'קוזי, מדובר למעשה במכון ספא אישי ופרטי שלכם ושל בן הזוג. כל היתרונות שבספא, ללא החסרונות שבאנשים זרים שמסתובבים לידכם עם חלוקים.
בחדרים פרטיים להשכרה יש את יתרון הפרטיות והאינטימיות, ניתן להתפנק ביחד בג'קוזי או בסאונה, להזמין עיסוי יחיד או זוגי, לקחת את פסק הזמן הכל כך חשוב הזה, ולהמשיך משם לזמן אישי ומפנק שלכם בלבד שבו תוכלו לעשות כל מה שתרצו, ללא הפרעה ומבלי הסיכון להיחשף.
אין ספק שתצאו משם בתחושה נעימה ומעוררת, ותרגישו כמו אנשים חדשים, מוכנים לחזור לשגרת העבודה, הילדים, הלחצים והעומסים הקיימים בחיי היום יום.
אז אם אתם מעוניינים בקצת שקט, שבירת שיגרה ופינוקים מכל הסוגים, זה הפתרון המושלם עבורכם.
חבל לשלם יותר ולהתפשר, כשאפשר לשלם פחות ולקבל הרבה יותר.
Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה