חדרים לפי שעה

חדרים להשכרה לפי שעה בצפון  (201 מקומות אירוח)

מבחר ענק של חדרים להשכרה לפי שעה בצפון לאירוח דיסקרטי ורומנטי, במיוחד עבורכם, זוגות הרוצים להתנתק לכמה שעות משגרת היום יום ולחוות יחד רגעים קסומים ומפנקים במחירים אטרקטיביים ופרטיות מלאה
X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :

אם החלטתם שאתם ממש חייבים להעביר לילה רומנטי ביחד, אבל לא רוצים נסיעה ארוכה או לשלם על בתי מלון נוצצים שיגבו את כל החסכונות שלכם, הגעתם למקום הנכון. לילה רומנטי של זוגות שמעוניינים בערב נחמד ביחד בלי מחויבות לחופשה ארוכה ומעיקה, הוא ההתמחות שלנו!

מי מחפש חדרים להשכרה לפי שעה בצפון?

לרוב מי שמעוניין בשירותי חדרים להשכרה הם זוגות. הם מבקשים כמה שעות של כיף ביחד, בקבוק יין, עיסוי, ג'קוזי, סרט טוב, ועוד כמה דברים שהשתיקה יפה להם. לרוב מדובר בשני סוגים של זוגות: נשואים, שרוצים להתרחק מהילדים לכמה שעות, אבל לא יכולים לנסוע לזמן ארוך: בגלל עלויות, בגלל מחויבויות לעבודה או לבית הספר, ועוד. זה פתרון מושלם עבורם. משכירים חדר לכמה שעות, באיכות של בית מלון, שותים בקבוק יין, יוצאים לבלות קצת, ומרעננים את הראש. זוגות דיסקרטיים הם גם מי שמחפש חדרים להשכרה. לרוב מדובר באנשים שלא נשואים, או לא נשואים זה לזה, ומעוניינים להצניע את הנסיעה שלהם. לכן, חדר מושכר ואינטימי במקום שקט ולא הומה, הוא הפתרון המושלם עבור זוג כזה.

למה זוגות אלו מעדיפים חדרים להשכרה על פני בתי מלון או צימרים?

1.     מכיוון שבתי מלון לא מתגמשים במחירים אלא אם אתם נוסעים לזמן ארוך. מכיוון שמדובר בחופשה קצרה, אין עם מי לדבר לרוב, אלא אם מדובר במלון "לחוץ", שצריך להוריד מחירים בצורה משמעותית, כדי למלא את התפוסה. ברוב המקרים מדובר באלפי שקלים של הוצאה, דבר שאתם לא מעוניינים בו.

2.     מכיוון שבתי מלון לא מתגשמים בתאריכים, והאינטרס שלהם הוא למלא את התפוסה לאורך השנה. לכן, יהיה קשה להיות ספונטניים מולם ולהגיד "אנחנו מגיעים הערב". זה קצת הורס את המטרה של החופשה שהיא בעצם נסיעה ספונטנית. זה נכון גם בעניין צימרים.

3.     הבעיה העיקרית עם מלונות הוא המיקום. בדרך כלל מדובר על מיקום הומה אדם במרכז העיר, דבר גרוע מאד עבור זוגות דיסקרטיים. הם מעדיפים לא להיתקל באף אחד, בטח לא בבן משפחה או חבר משותף.

אזור הצפון – מה הוא מציע למי שנוסע אליו?

אזור הצפון הוא האזור הרומנטי ביותר בארץ. מושלם עבור זוגות רומנטיים שרוצים להעביר לילה באווירה כפרית, מנותקת ושקטה. אזור הצפון מציע בעלי חיים, מרעים, שדות ויערות ירוקות, הרים, נחלים וכמובן אטרקציות בקיבוצים, כפרים, מושבים וישובים – ובערים המרכזיות: נהריה, עכו, חיפה, הקריות.

החלטתם לנסוע לאזור הצפון? ככה תוכלו למצוא את החדר המתאים!

חדרים להשכרה לפי שעה בצפון הם ההתמחות של האתר שלנו. באמצעות ממשק משתמש ידידותי תוכלו לסנן את כל החדרים שיש באתר על בסיס פרמטרים קלים שיסייעו לכם לבחור. לכל חדר יש עמוד עם פרטים ומידע, וכמובן תמונות שתוכלו להתרשם מהן, ולבחור. לאחר שבחרתם, תוכלו ליצור בקלות קשר עם החדר באופן ישיר ובמרחק לחיצת כפתור לקבוע לילה רומנטי!
Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה