חדרים לפי שעה

חדרים לפי שעה בחוף דור והסביבה  (20 מקומות אירוח)

.
X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :

מחפשים חופשה מדהימה, נסיעה רומנטית בזוג ולא יודעים לאיפה? תרשו לנו להמליץ לכם לבחור מרשימת הצימרים והחדרים להשכרה לפי שעות שלנו בחוף דור!

מי מחפש צימרים או חדרים להשכרה באזור חוף דור?

לרוב מי שמחפש חדרים או צימרים בחוף דור הם זוגות רומנטיים: נשואים עם ילדים שרוצים להתרחק קצת אבל לזמן קצר, או זוגות דיסקרטיים שרוצים מקום איכותי ובודד ולא הומה אדם.

מה הוא חוף דור?

חוף דור הוא אחד המקומות היפים בארץ, והמתאימים ביותר לזוגות רומנטיים שרוצים להתייחד לכמה שעות. מדובר על רצועת חוף מקסימה, עם איים קטנים מולה, באורך של 5 קילומטר. הרצועה מתחיל במושב הבונים ונגמרים במושב דור. השם הערבי, המקורי והעתיק של החוף הוא טנטורה, ולכן רבים קוראים למקום חוף דור טנטורה. זהו החוף המפורץ ביותר במדינת ישראל, ולכן הוא מעניק הרבה מאד מקומות מסתור דיסקרטיים עבור זוגות שרוצים כמה שעות לבד. נכון, אין שם ג'קוזי, אבל אווירה, שקיעה ומקומות פרטיים יש למכביר.

מה יש לעשות בחוף דור?

אם החלטתם לנסוע לכמה שעות רומנטיות עם בן / בת הזוג שלכם, חוף דור הוא המקום המושלם. יש בו מקומות לישון על החוף, צימרים, חדרים להשכרה וכמובן גם בתי מלון בכל הרמות. בקרבת מקום יש הרבה מאד מקומות בילוי, והוא קרוב לערי מרכז-צפון הארץ כמו חדרה או נתניה, אך גם לצפון הארץ כמו קיסריה, חיפה ועוד. בין המקומות הקסומים לבילוי בחוף עצמו, מעבר לשיט קטן לאיים עצמם – הם: מפרץ הצדפים, המערה הכחולה, מעיין המים המתוקים ועוד. וכמובן, גם "סתם" רחצה בחוף היא דבר מושלם לזוג.

בנוסף, המקום נחשב שמורת טבע, ולכן כמעט לאורך כל רצועת החוף יש הרבה מאד מסלולי הליכה קסומים, הרבה מאד בעלי חיים ימיים ועוד. בין בעלי החיים שאפשר לראות לצד השקיעה (תודו שזה רומנטי):

·        דגים מסוגים שונים כמו בורי, טווס ים, קרנונים ועוד וגם סרטנים (משויש, פצחן אדמוני, סלען ועוד).

·        צמחי חוף רבים – חבצלת החוף, עדעד כחול ועוד

·        אלמוגים, ספוגי ים, ועוד

·        רכיכות כמו חלזונות, חד שן משובץ, חרוט ים תיכוני, נעמית מצויה ועוד.

בנוסף, כאמור, יש במקום שמורת טבע עם הרבה מאד חיות, צמחים ופינות קסומות ומוגנות (למשל, נרקיסים!).

למה צימרים בחוף דור?

מדוע לא? מדובר על האווירה המושלמת ביותר לערב או לילה של כמה שעות רומנטיות. החוף מעניק שקט, פסטורליות, אווירה כפרית וקצת נוסטלגית באמצע הארץ, עם אפשרויות בילוי מכל הסוגים. בנוסף, צימרים להשכרה לפי שעות באזור מעניקים לכם את הספונטניות, הבידוד והאיכות שאתם צריכים. בבואכם לבחור צימרים בחוף דור, עליכם לקחת בחשבון:

1.     למצוא מקום בתקציב שלכם, וזאת תוכלו לעשות בצורה פשוטה באמצעות החיפוש באתר שלנו

2.     למצוא מקום שיש בו בסיס של מקום פנוי עבורכם בזמן שאתם רוצים. ספונטניות היא דבר חשוב בנסיעה לצורך אהבה.

3.     למצוא מקום שמתאים באווירה למה שאתם רוצים.
Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה