חדרים לפי שעה

צימרים דיסקרטיים לפי שעה בצפון  (168 מקומות אירוח)

מזמינים אתכם להנות ממבחר עשיר של צימרים דיסקרטיים לפי שעה ולהגיע עם בני / בנות הזוג למספר שעות של אינטימיות ודיסקרטיות בצפון.
X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :

רוצים להתבודד קצת בצפון הארץ ולא יודעים איך להתחיל? הגעתם לאתר הנכון. צימרים דיסקרטיים לפי שעה בצפון הם ההתמחות שלנו.

מי מחפש צימרים דיסקרטיים?

לרוב זוגות מחפשים צימרים דיסקרטיים, הם מעדיפים רומנטיקה מבודדת על פני הערים ההומות. לכן, אם הם מחפשים מקום לנסיעה של כמה שעות, האתר שלנו מציע להם בדיוק את זה. במקום חופשה ארוכה ויקרה, חדרים להשכרה במקום כפרי ומבודד, צימרים איכותיים, עם כל הפינוקים – זה בדיוק מה שהם צריכים. לרוב מי שמבקש את החדרים האלו, בכפר או במושב, הם זוגות נשואים עם ילדים צעירים והם רוצים להתרחק מהם אבל לא לזמן ארוך מדי – או דווקא זוגות דיסקרטיים שהפרטיות חשובה להם כי הם לא נשואים זה לזה.

מהם זוגות דיסקרטיים?

זוגות דיסקרטיים הם זוגות מאהבים, בין אם יוצאים באופן רשמי, או... לא רשמי. לכן, פרטיות ואינטימיות הם שם המשחק. חשוב מאד, שהמקום יהיה נקי, יפה, מסודר, שיהיו בו כל הפינוקים כמו ג'קוזי, עיסוי, והכי חשוב שקט ואווירה נעימה. עוד דבר שחשוב מאד בעבור זוגות דיסקרטיים הוא המיקום. חשוב שזה לא יהיה במקום עם מלא אנשים, כי הדבר הכי גרוע בחופשה סודית הוא לפגוש את המורה של הבת, חברים מהמילואים או בני משפחה, קל וחומר בני הזוג "המקוריים", בהנחה שישנם כאלו...

למה דווקא בצפון הארץ?

אין כמו צפון הארץ כדי להתבודד, ליהנות ולקבל אווירה אחרת. שונה מאד מהחיים הרגילים, מהעבודה והמחויבויות. צימרים דיסקרטיים לפי שעה בצפון הם דבר מושלם עבור זוגות שצריכים זמן לבד. הנחלים, הפארקים, המסעדות, הנוף, דבר מדהים ביותר. מהקריות, דרך חיפה ועד עכו או נהריה, האוכל המדהים, האווירה ומזג האוויר מושלמים לרומנטיקה.

למה להעדיף צימרים דיסקרטיים על פני בתי מלון?

בתי מלון הם דבר מצוין, אבל יש להם שלושה חסרונות:

1.     הם יקרים מאד, ולא יעשו לכם הנחה אלא אם תסעו לזמן ארוך מאד. כאמור, זה לא רלוונטי, אתם רוצים חופשה קצרה.

2.     הם מלאים מאד, צימרים דיסקרטיים הרבה יותר קל להשיג. בטח בהתראה של רגע, מה שמוסיף את ריגוש הספונטניות.

3.     הם מרכזיים מאד, ואתם בכלל רציתם חופשה שקטה, מבודדת ואינטימית.

איך מוצאים חדרים איכותיים וצימרים אצלנו באתר?

מאד פשוט. אם אתם מחפשים צימרים דיסקרטיים לפי שעה בצפון הגעתם לאתר הנכון. אנחנו מתגאים באיכות החדרים והצימרים שאנחנו מפרסמים, ברמה הגבוהה ביותר של מלונות בישראל. באמצעות ממשק פשוט לשימוש, תוכלו לסנן את החדרים על בסיס מיקום, גודל, היצע, תוספות, מרחק מהעיר ועוד. לאחר שבחרתם את הצימר המתאים, תוכלו לקרוא עליו הכול, לראות תמונות ולהתרשם. וכמובן, בצורה נגישה ופשוטה מאד, ליצור קשר ישיר עם בעלי הצימר. יותר פשוט וקל מזה, אין. החופשה המושלמת, צימרים רומנטיים ואיכותיים בצפון כדי לסדר לכן נסיעה קלילה ואינטימית.
Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה