חדרים לפי שעה

צימרים לפי שעה במנות  (18 מקומות אירוח)

מזמינים אתכם להנות ממבחר עשיר של צימרים לפי שעה ולהגיע עם בני / בנות הזוג למספר שעות של אינטימיות ודיסקרטיות בעיר מנות.
X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :

צימרים במנות לפי שעה – בריחה קצרה לעולם אחר

ביישוב מנות ישנם צימרים רבים. בעוד חלק גדול מהם מיועד לחופשה ארוכה, לילה אחד או יותר, ישנם גם חדרים המיועדים להשכרה לפי שעה. חדרים אלה מציעים לכם חופש קצר ומפנק מכל לחצי היום יום, לבדכם או יחד עם בן או בת הזוג, או כל אדם קרוב שאיתו תבחרו לבלות את הזמן המשותף. צימרים במנות לפי שעה הם בחירה מושלמת למי שמעוניין להתרחק קצת מהכל, למשך יום אחד או חלק ממנו, כמו גם פתרון מצוין לתושבי הסביבה הקרובה, לפחות לאלו מהם שלא מוצאים מקום שקט ונעים להתבודד בו כאשר עולה הצורך. הבריחה מאפשרת חיזוק קשרים, רומנטיקה, אינטימיות, או זמן חשוב למנוחה והתחדשות, לקראת חזרה לשגרה או אירוע גדול שמתקרב.

כל אחד צריך כמה שעות של שקט מדי פעם

החיים ללא ספק מלחיצים. מלאים בדרישות, טענות, מצבים מפתיעים ובלתי מתוכננים ועומסים נפשיים. אז יש אנשים שלוקחים כדורים, יש אנשים שצוברים, וישנם כאלה שבוחרים לצאת לחופש. עבור אנשים שאין להם מספיק זמן לחופשה ארוכה, אין צורך להישאר ללילה. במנות תוכלו להגיע לחדר מושלם ומפנק, לשהות בו מספר שעות לפי החלטתכם, ולעזוב. בסופו של דבר אנו משלמים רק על זמן השהייה בצימר, מה שהופך את החדרים הללו לחדרים זולים במיוחד לעומת צימרים וחדרי אירוח אחרים בסביבה, וגם רחוק ממנה. ההפוגה החשובה הזאת מהחיים תוציא אתכם משם עם כוחות מחודשים, וההתמודדויות, גם אלו שהיו קשות ונראו בלתי אפשרויות לפני החופש, יהפכו לאפשריות וקלות הרבה יותר לאחר מכן.

השקט והשלווה הכל כך הכרחיים נמצאים בכל עבר

מכיוון שהיישוב ממוקם בחלקו המערבי של הגליל העליון, מדובר במקום אידיאלי במיוחד עבור אוהבי הירוק והגלילי. היערות הסובבים, הנופים הנשקפים מן ההר, ההמצאות בתוך סביבה פסטורלית במיוחד, כל אלה הופכים את היישוב מנות ליישוב מושלם לחופשה שמה שדרוש בה הוא בראש ובראשונה – שקט. מהשקט תוכלו להינות בחדרים דיסקרטיים ופרטיים, בהם יהיה לכם את החופש לעשות ככל העולה על רוחכם, ולבלות את הזמן שלכם בצורה שבה תבחרו, על מנת להפיק ממנו את המירב. זכרו לברר לגבי הדיסקרטיות והפרטיות עוד לפני שאתם מזמינים מקום, במידה ועניין זה חשוב לכם. לא כל חדר להשכרה הוא חדר פרטי ודיסקרטי.

לא להתבייש לברר ולשאול, מדובר בזמן ובכסף שלכם

הכסף שלכם קונה לכם את החופש, ולכן אין סיבה שלא תקבלו בדיוק את החופש שבו אתם מעוניינים. אל תתביישו לרדת לפרטים הקטנים, עד רמת גודל החדר, רוחב המיטה, האם בחדר ישנו ג'קוזי, האם יש אפשרויות נוספות או תוספות בחדר, כמו למשל הזמנת עיסוי מפנק לכם ולבני הזוג שלכם. ההקפדה על הפרטים הקטנים תהפוך את החופשה למושלמת, מדויקת ומוצלחת במיוחד
Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה