חדרים לפי שעה

צימרים לפי שעה בקריות  (37 מקומות אירוח)

מזמינים אתכם להנות ממבחר עשיר של צימרים לפי שעה ולהגיע עם בני / בנות הזוג למספר שעות של אינטימיות ודיסקרטיות בעיר קריות.
X
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :

צימרים לפי שעה בקריות

אנשים רבים לא מעוניינים לנסוע לחופשה במלונות יוקרתיים שעולים הרבה כסף. אין להם זמן או צורך בזה. הם מעוניינים בחופשה קצרה, שלא יורדת באיכות, אבל מתאימה יותר לזוגות דיסקרטיים או לאנשים שאין להם הרבה זמן, ורוצים חדרים על בסיס שעות. בדיוק בשביל זה האתר שלנו קיים!

למה חדרים להשכרה ולא בתי מלון?

בית מלון מציע לרוב חדרים להשכרה בעלות גבוהה מאד. נכון, השירות הוא מסביב לשעון, איכותי וברמה גבוהה, אבל משלמים עבור זה, ולא כל אחד צריך את זה. בנוסף, בתי מלון הם אינם דיסקרטיים. מטבע הדברים, חדרי מלונות הם גלויים לציבור, במובן שכל אחד יכול לפגוש אתכם בלובי או ברחוב. אם אתם מעוניינים בחופשה קצת יותר סודית, אתם צריכים חדרים להשכרה לזוגות דיסקרטיים.

למה צימר ולא חדר?

ההבדל המשמעותי בין חדר לצימר הוא באזור המקיף אותו. בדרך כלל חדר הוא בעיר – מדובר על חדר בדירה או בדירה שלמה, אבל האזור הוא אורבני. לעומת זאת, צימרים לפי שעה בקריות או בכל מקום אחר, הם בדרך כלל בית קטן או בקתה בחצר, ולכן הם מעניקים אווירה כפרית יותר. אז אין כאן יתרון לכאן או לכאן, אלא פשוט בחירה באווירה המתאימה.

מי צריך חדרים על בסיס שעות?

לרוב מי שצריך את החדרים האלו, הם זוגות דיסקרטיים שרוצים להתבודד. מדובר לרוב במאהבים שרוצים להיות כמה שעות ביחד בלי שיתקלו במישהו לא רצוי, או זוגות נשואים שרוצים להתרחק מהילדים לכמה שעות. בכל מקרה לרוב הם מחפשים מצד אחד חופשה איכותית מאד, אך לא יקרה כמו בבית מלון, ושהמיקום יהיה מצד אחד נעים ומזמין, ומצד שני לא גלוי מדי, כדי שלא יפגשו מישהו שלא רוצים לראות.

למה דווקא בקריות?

צימרים לפי שעה בקריות הם הדבר הטוב והאיכותי ביותר שתוכלו להציע לעצמכם. האזור הצפוני הקסום משופע באטרקציות, אך גם בהתבודדות הרצויה. לא מדובר באזור הומה כמו חיפה או תל אביב, אלא מקום רגוע יותר שמתאים בדיוק להתבודדות בצימר.

ישנם הרבה מאד דברים שאפשר לעשות באזור: אם אכן תסעו לחיפה, תוכלו לטייל בשוק, ללכת לראות אמנות במוזיאונים, לטייל בגנים הבהאיים. תוכלו לטייל בהר הכרמל, לפארק חי בקריית מוצקין, וגם למוזיאון המדע וגן החיות.

למה דווקא אצלנו?

כל מי שמחפש צימרים או חדרים להשכרה על בסיס שעות ימצא באתר שלנו את הפתרון המושלם. אנחנו מציעים לכם את רשימת כל החדרים והצימרים באזור הקריות, ותוכלו לסנן באמצעות ממשק קל ופשוט על בסיס מקום פנוי, מרחק גאוגרפי, מחיר וגם שירותים נוספים שיש בחדרים / צימרים. לאחר שבחרתם, תוכלו לראות את כל המידע אודות הצימר, לרבות תמונות, מפה וכמובן את פרטי הקשר – כדי שתוכלו ליצור קשר ישירות בעצמכם עם בעלי הצימר.
Lefi.co.il- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה